čtvrtek 11. prosince 2008

McDonald's - do pěti let 100x v Česku + BK v centru?

Známý "burgerový" fastfoodový řetězec McDonald's má v Česku smělé plány. Do tří až pěti let chce mít v Česku 100 restaurací. Momentálně jich má 78, z nichž zhruba polovina je v Praze. Značka se včak nebrání ani otevírání v menších městech. Šéf pro Česko, Radek Janalík, také prozradil, že do roka a půl by mělo otevřít také první McCafé, tedy takový kávový koutek v rámci restaurace McDonald's, kde si můžete dát všechny možné druhy kafe i do klasických šálků. Níže vidíte nový obal na Big Mac (ví někdo, jestli už se používá?):


Zdroj: Franchisinginfo.cz

A na závěr ještě jeden nový objev, a to tato nabídka práce na pozici manažera v Burger Kingu, jež se podle inzerátu buduje v centru Prahy. Tedy - v Palladiu?

6 komentářů:

 1. Včera jsem v Palladiu koukal na Angus Burger a moc vyklizeně nevypadal...

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Ale každopádně nefungoval, ne?

  Anebo, funguje ještě vedle Angusu ten LA Finger? Taky totiž zmizel z interaktivní mapky, tak může být BK klidně i tam..

  OdpovědětVymazat
 4. Jesli fungoval nevím, přítelkyně mě táhla pryč :) Koukal jsem od těch eskalátorů co vedou skrz "světelný tunel" nahoru... bylo to pár desítek metrů.

  OdpovědětVymazat
 5. Dneska jsem se byl mrknout v Palladiu (tentokrát bez přítelkyně :) Angus je fakt zavřený, ale pořád jim svítí loga, tak mi to přijde spíše jako rekonstrukce, než jako likvidace.

  LA Finger vedle funguje, pár lidí se tam stravovalo.

  OdpovědětVymazat