sobota 20. prosince 2008

Subway - v lednu i na Slovensku + další expanze v Česku

A máme tu další zprávu týkající se Subway. Jde o otevření první pobočky Subway na Slovensku v Bratislavě. Ta by měla začít fungovat v druhé polovině ledna, půjde o kamennou pobočku (tedy nejspíše normálně "zapuštěnou" v domě...?) a "V současné době čekáme ještě na stavební povolení tak, abychom mohli zahájit úpravy provozovny,“ řekl portálu FranchisingINFO.cz šéf pro střední a východní Evropu Martin Princ. Další pobočka by pak měla být otevřena v březnu v Trenčíně. „Probíhají i další jednání. Máme tak na Slovensku rozjednané i další projekty,“ uvedl Martin Princ.

Subway v Česku momentálně provozuje 8 poboček (5 v Praze, 1 v Českých Buďějovicích, 1 v Plzni a jednu ve Zlíně -která není uvedena na slevových kuponech z Metra - neberou je?), přičemž 29. prosince by měla otevřít další v Brně. Co se týče dalších lokací, měly by to být Karlovy Vary, Ostrava a Praha. Tomu, že nejdříve po Brně bude následovat Praha nasvědčuje nová lokace na mezinárodních stránkách Subway, nasvědčující otevření ve Spálené 59.

2 komentáře:

  1. No hurá, další drink free refill koutek :) Kromě Subwaye a IKEA to snad nikdo jiný nepraktikuje :-/

    OdpovědětVymazat
  2. Zapomínáš na vybrané KFC ;) Tam je to za 29Kč ještě lepší než u Subwaye za 50. Na druhou stranu nemohu si pomoct, ale samotočená Pepsi v KFC mi nechutná tolik jako dřív od-nich-točená nebo samotočená v Subwayi.. jiná voda? jiný poměr sirupu? Netušim...

    OdpovědětVymazat