úterý 27. ledna 2009

Lipton Ice Tea v Subway

Doteď se tu a tam nemohu ubránit přemýšlení, jak je možné, že má McDonald's točený Lipton ledový čaj a KFC jenom lahvový, když Lipton v Česku spadá pod General Bottlers (=Pepsi). Točený Lipton Ice Tea (citronový, broskvový se nikde netočí) je totiž skvělý a je to jeden z mála důvodů, proč dát přednost Mekáči před jinými podniky. Nutno ještě podotknout, že Lipton z lahve je dle mého názoru hnus. O to více mě pak překvapil obrázek níže z otevření brněnského Subwaye:

Co je to vidět na post-mixovém stroji? Ano, Lipton Ice Tea Lemon v celé své kráse! Co je lepší než točený Lipton z MCD? Přeci možnost točit Lipton neomezeně v Subway! Jelikož Brno je pochopitelně od Prahy krapet daleko, nedalo mi to napsat e-mail a poptat se, jak je na tom Praha. Odpověď bude mluvit za sebe:

I SUBWAY ® je jednim ze svetovych gigantu v oblasti fast foodu s vice nez 30.000 restauracemi. V Ceske Republice k dnesnimu dni mame zatim 9 restauraci, ale v ramci nasi dalsi expanze planujeme otevrit 50 restauraci v prubehu 5-ti let.

Jsme radi, ze jsme Vas mohli potesit nabidkou Lipton Ice Tea z post mixu. Lipton Ice Tea planujeme nabizet z post mixu ve vsech nasich nove otevrenych restauracich a verim, ze i postupne restaurace v Praze se zaradi mezi ty, ktere Lipton Ice Tea budou pravidelne nabizet. Jak jiste vite, kazda restaurace je vlastnena a rizena individualnim francizantem a proto je to otazka casu, kdy se Lipton Ice Tea v ramci post mixu bude implementovat i v Praze.
 

Pomineme-li fakt, že snad každá odpověď od nějaké velké firmy už v dnešní době neobsahuje diakritiku, za což by si ony líné osoby na druhé straně zasloužili vyhazov - veskrze dobré zprávy! Každá nová pobočka už Lipton mít bude (sbohem sodovko zabírající onen potřebný slot) a ty staré snad časem taky. Tedy vzhůru do Spálené 59, kde se hned naproti Tescu na Národní připravuje nový Subway, snad otevře co nejdříve.

1 komentář:

  1. Which is better Pepsi or Coca-Cola?
    SUBMIT YOUR ANSWER and you could receive a prepaid VISA gift card!

    OdpovědětVymazat