neděle 22. února 2009

Další testy fast foodů: Lidovky a Blesk

S testy fast foodů se v poslední době roztrhl pytel. Naposledy tu byl test AHA a nyní si na problematiku "posvítily" i Lidové noviny a Blesk. Zatímco však test v AHA měl alespoň nějakou informační hodnotu z nutričního hlediska, tyto dva testy jsou už leda tak k pobavení.

"Test" Blesku honosící se názvem "Velký test fastfoodů: Reklama versus Realita!" opravdu není vůbec velký. Jde jen o krátké povzdechnutí nad tím, jak je jídlo na reklamách a menu photoshopem upravené a pak pár fotek, jak vypadá ve skutečnosti. No to je tedy objev!

Test v Lidovkách se pokouší o srovnání KFC, McDonald's a Burger Kingu, ale opět nic objevného. U McD se mluví hlavně o systému záchodů, u KFC, že se vám lidé budou smát když "Coleslaw" vyslovíte jako "Koleslav" (copak ho někdo v Česku vyslovuje jinak...?) a u Burger Kingu, že nedokáže otevřít pusu ani na Whopper (a nezmiňuje se o tom, že by to byl Triple). Já včera měl Triple W se sýrem a s jezením absolutně žádný problém. Stačí si jej nechat v tom papíru, který postupně rozbalovat a ukusovat. Když si ho někdo vyndá, tak se pak nesmí divit, že mu to zezadu všechno leze.

No, takže testy opět zklamání. Přidají ještě nějaké noviny svou trošku do mlýna?

2 komentáře: