čtvrtek 26. února 2009

Lipton Icea Tea v KFC - neomezeně! (update)

Zatímco se tu už dlouho zabývám Liptonem v Subway, zcela mi unikl útok (ne)přítele na jiné frontě! Lipton Ice Tea totiž konečně doputoval na místo, kde měl být již dávno, tedy u Pepsi čepujícího KFC a ne Coca-coloidního McDonald's. Všichni ledovo-čajový závisláci tedy vyrazte do nejbližšího KFC, kde byste měli Lipton v postmixu objevit a s trochou štěstí i neomezeně točit, pokud vaše lokální restaurace není jedna z těch, které stále hamouní. Nicméně, i navzdory tomu, že mi KFC podpora tvrdila, že Lipton je v postmixu ve všech KFC, jej tam možná nenaleznete, tak jako já na Vítězném náměstí. Nicméně v Kaprové na 100% je, a to pěkně ledový.

Krátké dojmy z jídla samotného pak zní tak, že KFC díkybohu chutná pořád stejně. Twister je stále klasikou se stejně dobrou chutí, i když se možná také nějak zmenšuje. Hranolky pak podle očekávání průměrné a rozhodně nemohou soutěžit s těmi u BK nebo MCD, ale jedlé jsou.

A nakonec si ještě povzdechnu nad dalším zvýšením cen u některých dobrot. Tak například Zinger menu vás vyjde na 109Kč, stejně jako Twister menu, i když třeba samotný Zinger stojí 69Kč a Twister 74Kč. 

Update (27.2.): Tak mi bylo napsáno, že mezi 2.-6. březnem bude Lipton nainstalován i v KFC Vítězné náměstí, což je skvělá zpráva. Postupně tak dojde opravdu na všechny. To je výhoda KFC, že všechno vlastní Amrest a ne různí franchisanti, kteří by v tomto ohledu byly s největší pravděpodobností velmi pomalí (viz. Subway).

Žádné komentáře:

Okomentovat