pondělí 23. února 2009

Sendvič zdarma v brněnském Subway

Subway v Brně v OC Campus nastartovalo nové webové stránky, na kterých jsem se dočetl o zajímavé akci, která určitě nesmírně potěší všechny brněnské fandy Subway a nejspíš přesvědčí i všechny, kteří tam ještě nikdy nebyli, aby zašli ochutnat. Všechno co stačí udělat, abyste dostali jeden 15cm sendvič zdarma, je koupit si pití (možné následně neomezeně doplňovat) za 39Kč. Tomu říkám nabídka. Levnější už to nebude.

Dále pak tento Subway nabízí další akce, které v Praze fungují na kupony (a ještě za více peněz), ale v jediné brněnské pobočce nejspíše jen na slovo. :) Jde o akce Sendvič zdarma ke koupi sendviče a nápoje, dále 3x Footlong za 279Kč a Večeře pro dva za 179Kč (2x 15cm sendvič, 2x cookie a 2x nápoj). Tak tedy vzhůru do Subwaye. A nezapomeňte, brněnská pobočka jako jediná u nás čepuje Lipton Ice Tea.

3 komentáře:

 1. Na "slovo" v Brně nefunguje nic. Ani akce sendvič zdarma k nápoji, kterou mají uvedenou přímo na stránkách. Prý jen s kupónem. Napoprvé jsem se sice nenechal odbýt a kupón jsem dostal, ale při dalších návštěvách už ani to. Návíc letáčky s kupónkama na ostatní 3 akce rozdávají po datu platnosti, samozřejmě bez upozornění. Nezkoušel jsem jestli je vezmou. Velké rozdíly jsou i v jednotlivých prodávajících, kdy jeden obloží bagetu masem skoro tak, jak je na reklamní fotce a druhý dá 3 plátky na celou bagetu.
  K dovršení všeho, dnes v poledne neměli můj oblíbený steak se sýrem, ani parmezánovou bagetu, dokonce ani okurek a olivy. U těch prázdných chlaďáků (ostatně pekárny taky) jsem si připadal jak v Tescu :) Majitelé by měli zabrat. Aspoň pro mě to byla na nějaký čas poslední návštšva..

  OdpovědětVymazat
 2. Zajímavé, na stránkách píší "přijďte a požádejte", to mi přijde vcelku jasné... Ale chápu to, někdy jsou poněkud tvrdošíjní. Ale masa by měly dávat vždycky stejně, na to mají celosvětové normy. A že není někdy bageta, to je vcelku normální, ale že by jim tady v Praze někdy došlo maso/obloha, to se ještě nestalo.

  OdpovědětVymazat
 3. Subway mam rad od te doby co sem bydlel v UK. Ten zminovany subway v OC Campus square je docela bidny...... na nase pomery se mi to zda predrazene. Nehlede na to ze nemeli k jidlu bramburky ..... pak at se nedivi ze obslouzi 2 zakazniky za 20 minut (casto tam jsem tak pozoruju).

  OdpovědětVymazat