úterý 24. března 2009

Dojmy ze Subway ve Spálené

Jak jsem slíbil, tak činím. I když ani ne tak pro tento blog, ale proto, abych nasytil svůj žaludek. :) Navštívil jsem tedy nově otevřený Subway ve Spálené a přináším několik poznatků.

Co se týče akcí, platí tam snad všechny, co už znáte z ostatních poboček, přičemž už jsem se zmiňoval, že kafe a cookie je zde za 35Kč a ne 25Kč (pokud to tedy nezdražili i jinde, to nemohu říct). Co jsem se však dozvěděl zajímavého, že úterní akce po 17:00 1+1 zdarma na jakýkoliv sendvič neplatí jen ve Štěpánské, ale všude. Milé překvapení!

Co se Lipton Ice Tea týče, paráda! Rozhodně lepší než ten v KFC a to nejspíš z tak prostého důvodu, že není zchlazen k bodu mrazu. Teplota postmixu ve Spálené je nastavena na příjemně vychlazenou teplotu jako v Křížovnické, a tudíž se dá pít rovnou po natočení. Pokud vám to přijde moc teplé, vždy to jde doledovat.

Co říci na závěr? Sendvič s krůtí šunkou na sezamovém chlebu dobrý jako vždy a rozhodně potěšilo, že po vyžádání si "hodně salátu", jej bylo opravdu nandáno hodně, ne jako jinde, kde "hodně" berou jako "normálně" a hodně ho dají až po extra žádosti "ještě více, prosím". Co by se však rozhodně mohlo ukázat jako problém této nové pobočky, jsou pouhé tři stoly.

Žádné komentáře:

Okomentovat