středa 17. června 2009

Desítka Burger Kingů do konce roku?

Jak už pravidelní návštěvníci vědí, dnes v 14:00 otevřel Burger King v nové hale autobusového nádraží na Florenci (fotky od jednoho z prvních návštěvníků). Další na Hlavním nádraží a v OC Letňany by měly následovat do desíti dnů, maximálně do konce měsíce. Dnes však ještě Bohumír Bárta,  generální ředitel společnosti Jídelní a lůžkové vozy, Mediafaxu prozradil: "Počítáme tak s desítkou dalších provozoven ještě v tomto roce." Tedy už 14 Burger Kingů do konce letošního roku?! Tomu říkám masivní expanze. Reálně to sice vidím tak na polovinu, ale stejnak, konečně se to rozjelo.

13 komentářů:

 1. Bylo na čase, ať si odpůrci Fast Foodů nadávají jak chtějí, BK je velmi oblíbený a svědčí o tom i neutuchající fronta na Zličíně a nově i na Hlaváku ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Burger King v Letnanech dnes svlekl ty sadrokartonovy saty a pod kovovou roletou uz se rysuje temer pripravena provozovna. Vidim to tak na tech 10 dni :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Bezva. I když v Letňanech se osobně prakticky nevyskytuju (byl sem tam vůbec někdy? xD Mam dojem, že ne.).

  OdpovědětVymazat
 4. podle webu oc letňany otevírá tamnější BK 24.6.

  OdpovědětVymazat
 5. na hlaváku taky otevřeno :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Dnes jsem byl na hlaváku v BK. Dal jsem si Whopper (večer) a Double Cheeseburger (ráno). Whopper je podle mě nejlepší burger, co se dá u nás koupit společně s Granderem u KFC. Whopper je ale za nižší cenu.
  Double Cheeseburger mě naopak trochu zklamal. Hlavně svojí cenou v meníčku. Čekal bych cenu trochu níž. Obyčejný BK Cheeseburger za 20,- dá jmenovci z McD pořádnou nakládačku.

  OdpovědětVymazat
 7. Nj, kolik vlastně stojí double cheese zvlášť? Určitě by ale šlo koupit dva obyč a nějak je splácnout dohromady. ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Podle mě bude stát stejně jako Big King (podle ceny meníčka). To by pak bylo 65 Kč. Splácnutí 2 obyč cheeseburgerů by se vyplatilo.
  Tak si dávám double i v McD... ale lepší je Royal :D
  Ota (abych nebyl anonym)
  PS: Vycházím z cen podle 2 návštěv na hlaváku (meníčka) a pak ze stránek AmRestu (ceny burgerů zvlášť).

  OdpovědětVymazat
 9. u MCD double za 50,- to se fakt vyplatí koupit 2x cheesburger

  OdpovědětVymazat
 10. Moje zkušenosti:
  Florenc - zoufale pomalá obsluha (co také čekat jiného od společnosti Jídelní a lůžkové vozy...), burgery si dělají do zásoby (čerstvé lze dostat nestandardním požadavkem, např. plátek sýra navíc);
  Hl. nádraží - odporné ředěné pití (chuť jako 5% Fanta + 95% sodovka), burgery si dělají do zásoby, divné hranolky (navíc menší porce než byla objednaná), neberou stravenky;
  Zličín - vše ok (rychlá obsluha, burger udělají čerstvý až v okamžiku objednávky, nejlepší hranolky i pití) kromě vzdálenosti z centra.

  OdpovědětVymazat
 11. Zatraceně, Whopper by měl být vždycky dělaný na objednávku (Whopper, ostatní ne). Odporně ředěné pití? To jim snad jen došel sirup, rozhodně reklamovat, už se mi to stalo jednou v MCD. Ale že neberou stravenky to mě štve. Ale jak to tedy na nádraž je? Je to jen díra ve zdi nebo komplet kamenný BK?

  No, do některého z nových BK se v blízké době vypravím a prozkoumám, dyžtak poreferuju.

  OdpovědětVymazat
 12. Aha, tak koukam na Wikipedii fotka. Zase jen díra ve zdi. To by mně zajímalo, kdy bude konečně komplet kamenná prodejna...

  OdpovědětVymazat