úterý 16. června 2009

Mohutná expanze Burger Kingu - kdy tedy?

S jistotou už víme, že Burger King bude expandovat v OC Letňany, na autobusovém nádraží Florenc a na Hlavním nádraží (vše v Praze). Co nám ale dělalo poslední dobou potíže, byla data vydání. Nyní už máme konečně ve všem jasno, tedy pokud se dá věřit ČTK. Podle nich totiž Florenc otevře už zítra (předem díky komukoli, kdo tam naběhne a ověří ;)) a další dva zmínění BK už do deseti dnů. Po půlročním půstu tedy pořádná nálož.

Udělejme si také pořádek ve firmách, které tyto BK provozují. Amrest vlastní Zličín a Letňany. Florenc mají ony Jídelní a lůžkové vozy ale pod jménem BK Team a Hlavák si vzal na starosti Autogrill. A co se dalšího rozvoje týče, Jan mráz z BK Teamu prozradil: "V nejbližších letech plánuje společnost BK Team otevřít další restaurace na hlavních třídách, dálnicích, v nákupních centrech a dopravních uzlech." Takže jen tak dál!

V nejbližší době zde na Fastfoodžurnálu opět recenze - Kuřecí BBQ bageta od Boulevard.

2 komentáře:

  1. Tak Burger King na Florenci se otevírá dnes ve 14:00 společně s novou odbavovací halou. Fotky a důkaz jsou na http://www.facebook.com/album.php?aid=89205&id=728663172&l=c4385037cc

    Já tam dnes ve dvě rozhodně zajdu na oběd.

    OdpovědětVymazat