neděle 12. července 2009

Subway proti ekonomické krizi + nová restaurace

Ještě než se nejbližších dnech vrhnu na recenze fast foodu ze zahraničí (konkrétně Španělska), je tu jedna nanejvýš zajímavá novinka ohledně Subwaye. Tento řetězec totiž začal reagovat na ekonomickou krizi a rozhodl se trochu zpříjemnit pochutnání škudlivým labužníkům. Subway je znám tím, že není vůbec levný, dokud nevyužijete nějaké akce, kuponu apod. a proto jsou novinky více než vítané.

Novinkou je tzv. "Baby Torpedo Sub" za pouhých 25Kč. Jak to vypadá? Co v tom je? Jak to chutná? Nemám tušení, ale má se to objevit během července ve vybraných restauracích i v ČR (nebo možná už objevilo, neví někdo?). Minimálně mě však zaráží jméno, vždyť Toasted Torpedo (byť ne baby) suby má v Americe konkurenční Quiznos. Asi spoléhají na neznalost tohoto řetězce v Evropě a ono na tom názvu vlastně vůbec nezáleží, ale rýpal si všimne... :)

Dalším "protikrizovým opatřením" je pak zavedení jednotné ceny menu s jakýmkoliv sendvičem. „V našich vybraných restauracích budeme testovat jednotnou cenu za sendviče dlouhé 15 a 30 centimetrů, bez ohledu na druh sendviče. Opět tímto opatřením chceme přitáhnout novou skupinu zákazníků orientovanou především na cenu,“ uvedl Martin Princ. Pokud vám je divné, že věta pana Prince nezmiňuje žádná menu, mě také, ale Franchisinginfo.cz i další navzdory ní zmiňují právě srovnání cen menu, ne sendvičů. Kde vznikla chyba, kdo ví.

A na závěr ještě, že podle ofic. stránek se chystá další Subway na adrese U dálnice 777, Modřice (Brno), 664 42. Což je, jak jsem si našel, zhruba adresa OC Olympia u Brna, takže nejspíše v něm bude nový Subway otevřen.

4 komentáře:

 1. další Sub. bude od září v Praze na Chodově v administrativnim areálu The Park

  (počítám že hned na kraji jak se jde od metra, kde dřív bylo Sony Centrum...)

  OdpovědětVymazat
 2. Rád napíšu na Twitter, ale mohu se zeptat na zdroj?

  OdpovědětVymazat
 3. na jobs.cz hledaj zaměstnance přímo na chodov a na práce.cz hledaj kombinovaně na malou stranu i na chodov...

  OdpovědětVymazat
 4. Tak na prace.cz sem to našel, na jobs.cz bohužel ne, tak proto to neurčité "prý" v twítu. :)

  OdpovědětVymazat