neděle 2. srpna 2009

Podrobnosti o Baby Subu ze Subway

O tom, že Subway se chystá oslovit i škudlivé strávniky, jsem již psal. Má na to jít jak sjednocením cen menu, tak uvedením nového sendviče, tzv. Baby Torpedo Sub. Hospodářské novinky předevčírem vydali článek "Fastfoody lákají na "krizová menu"", ve kterém mluvčí Subway v ČR David Biskup prozradil, co to tedy vlastně Baby Sub bude.

Začne se prodávat někdy teď na začátku srpna a bude 10cm dlouhý (klasický je 15cm, footlong 30cm), přičemž těsto je prý o něco tenčí a bude omezená volba náplně. Marže je prý vypočítaná tak, "aby firma neprodělávala, ale zároveň ani nejde o produkt, který by měl Subway výrazně finančně pozdvihnout," píše se na Ihned. "Jde nám hlavně o to, získat nové zákazníky a následně si je udržet," dodává Biskup.

Nápad Baby Subu se mi velice zamlouvá, i s menším chlebem a omezenou výplní by to za 25Kč nemuselo být vůbec špatné. Teď už jen, aby se nějakou krizovou nabídku představilo i KFC, Be Smart menu za 45Kč totiž pořád není oněch lákavých 20Kč za cheeseburger ať už u McDonald's nebo Burger Kingu.

Žádné komentáře:

Okomentovat