sobota 26. září 2009

Recenze: Belgická bageta z Boulevardu

Po fiasku s Kuřecí BBQ bagetou, jsem k další novince od Boulevardu - Belgické bagetě - přistupoval poněkud s větším odstupem. Nicméně lákavé kombinaci kuřecích steaků a křupavé slaninky, jak hlásá popisek, se nedalo odolat. Opět, omluvte prosím fotky, jež jsou momentálně hlavním nedostatkem na FFŽ. Tentokrát ani doma nebyl foťák k dispozici, tak aspoň z webkamery...

Takže, co vlastně Belgická (na Vítězném náměstí v Praze za 79Kč) obsahuje? Kromě již zmíněných kuřecích steaků a slaniny ještě sýr (ementál, nepletu-li se), osmahlou cibulku, žampiony a rajčata. A jak to vypadá v praxi? Kuřecí steaky jsou v poněkud nepraktickém kostkovém tvaru, slaninu abyste hledali mikroskopem (opravdu, vzpomněl jsem si, že by tam vlastně měla být, až když jsem téměř dojedl), sýru a žampionů dostatek.

A co chuť? No, rozhodně nejde o takovou katastrofu jako posledně, ale přeci jen to není ono. Kuře malilinko gumové, ale problémem je hlavně jeho tvar. Jednou ho máte plnou pusu, podruhé koušete jen bagetu s žampióny. A že slaniny je nula nula nic na chuti také příliš nepřidá.

Takže, opět jednoduše, Belgickou si klidně dejte, pokud už máte všechny ostatní boulevardské bagety ozkoušené a chcete opět něco nového. Pokud však máte nějakou svou oblíbenou (u mě je to Americká), tak vám belgická nemá co nabídnout, zas tak extra prostě není.

1 komentář:

  1. Dnes jsem belgickou bagetu měl s ice tea a moc jsem si pochutnal. Mám rád tyto stránky jsou moc pěkné. Jirka

    OdpovědětVymazat