pondělí 12. října 2009

Recenze: Džus Morning Power z Freshlandu

Byť džusový bar Freshland v metru na Dejvické (a na Můstku) funguje už nějakou dobu a zvláště o víkendu pěkně provoní celý vestibul, nějak jsem se nikdy nedostal k tomu, abych nějakou tu vitaminovou bombu ochutnal. Nyní je tu však podzim, chřipka ve všech variantách začíná ovládat zeměkouli a něco pomalu leze i na mě. Tak proč se konečně trochu nenadopovat tím ovocem, obzvláště, když do toho metra stejně musím kvůli něčemu jinému. Po nepříliš dlouhém přemýšlení jsem se tedy usadil na čerstvém džusu zvaném Morning Power, aneb ranní síla.

Ten se skládá z pomerančů, jablek, mrkví a zázvoru. Nic extra zvlášního, žádný jogurt, aby z toho bylo smoothie, nebo něco dalšího. Jen šťáva ze zmíněného ovoce. Velký 0,5l za 79Kč (je i malá varianta 0,3l za 59Kč, aly řekl jsem si - když už, tak už...). Všechno bylo tedy vcelku rychle vymačkáno, rozmixováno a smícháno a já si odnáším plastový kelímek s plovoucími vitaminy. A co chuť? Dobrá. Na to, že jsem netušil, jak může zrovna tato kombinace ovoce a zeleniny chutnat dohromady, jsem byl příjemně potěšen. Preferoval bych sice trochu více pomeranče na úkor ostatního, ale co. 

Freshland tedy ve výsledku určitě potěšil. Ovoce vypadalo čerstvě (byť ne nijak nablýskaně a vyumělkovaně, jak působí všude na reklamách) a džus chutnal skvěle. 79Kč za 0,4l (updatováno 13.10. - bláhově jsem se domníval, že je toho půllitr :D) pití sice není málo, ale občas to tu peněženku nezruinuje. Navíc je to vážně jeden z mála opravdu zdravých fastfoodů. A jelikož Freshland prodává i čerstvé bagety (plněné na objednávku), možná taky nějakou někdy ochutnám. K velkému nápoji je navíc jen za 39Kč. (Běžně 49Kč/89Kč - půlka/celá)

Žádné komentáře:

Okomentovat