čtvrtek 14. ledna 2010

Recenze: Baby Subs ze Subway

Baby Subs byly spolu s fixními cenami oznámeny kdysi v půlce minulého roku jako "protikrizová" alternativa velkým sendvičům za příjemnou cenu 25Kč. Původně měly být zavedeny někdy v červenci, ale nakonec k tomu došlo snad až v prosinci, kdy byla krize tak nějak za námi. Původně byly Baby Subs inzerováni jako zkrácené 10cm sendviče (klasická půlka má 15cm) s jiným těstem a omezenou náplní. No vážně bláhově jsem se domníval, že to bude jídlo.

Jak se totiž ukázalo, je to naprostá jednohubka. Dvě jednohubky maximálně. Rozpulte jeden Baby Sub, napíchněte na párátko a servírujte ve větším množství na podnose. Jenže se nedoplatíte. Jeden stojí 25Kč a na výběr je celkem pět druhů - Krůtí (šunka), Hovězí (=Rostbíf), Tuňák, Salám & Pepperoni nebo klasická vepř. šunka. To všechno ve vskutku 10cm housce, která má ovšem v průměru ani ne 5cm. Do toho jeden pidi trojúhelníček sýra, jeden plátek (kopeček) dané náplně, trocha salátu (nic jiného nemůžete) a pak snad jediná dobrá věc - jakákoli omáčka.

Jinak řečeno, Baby Subs nejsou vlastně špatné, ale za 25Kč je to vydřidušina největší. Kdyby někdo tyhle krizovky jedl u Subway pravidelně, konce krize by se asi nedočkal. Vážně, radši si kupte někde v lahůdkách chlebíček, i ten je větší než tohle... (A ještě mají tu drzost vůbec vytisknout a nabízet kupon na Baby Sub + 250ml Pepsi (což ani nevím, jak vlastně provedou...) za 50Kč.)

1 komentář:

  1. Hello My Name is Jan from Switzerland
    I go to Praha in January 2011

    I have a Question, they have Still the Offer at Utery ? Buy 1 Sub and get 1 Sub for free ??

    OdpovědětVymazat