úterý 23. března 2010

Dojmy z Burger Kingu v Římě

Ještě než se dostanu k recenzi McItaly, alespoň krátké dojmy a pár fotek z římského Burger Kingu. Ačkoliv určitě v Itálii doporučuji zaměřit se na místní kuchyni, přeci jen je tu i důvod (kromě záchodů zdarma, že :)), proč zavítat do Burger Kingu. Tím důvodem je Steakhouse. Už jsem tu o něm jednou básnil, ten pocházel ze Španělska, ale když jsem ho viděl i na menu italské pobočky, neodolal jsem a vykašlal se na možnost ochutnat místní aktuální akci - Texican Whopper. 

Chutnal samozřejmě výborně a přesně tak, jak jsem si ho pamatoval, takže až budete někdy v zahraničí, rozhodně ho vyzkoušejte. Prodává se i v Německu, Rakousku... no snad všude kromě u nás. :(

A vlastně, konečně jsem ochutnal i točený Nestea! Kupodivu mají jak citronový, tak broskvový. Zvolil jsem citron, abych mohl porovnat s u nás dostupným Liptonem. Popravdě, kdyby mi někdo dal vedle sebe oba, nepoznal bych rozdíl...


3 komentáře:

  1. Sice offtopic, ale nemam kam jinam napsat (twitter nevyuzivam). Co se tyce wrapu z McDonaldu, mel jsem ten s grilovanym masem, bylo to hezky zabaleny ale chut skoro zadna, maso jsem skoro vubec necejtil, jen ke konci trochu majonezy a rajce. Salat nebyl moc cerstvej a ta napln nezacinala s tortillou, takze jedno kousnouti bylo pouze do Tortilly. Celkove hodne slaby, zklamalo me to. Za 75korun samotnej wrap? vyhozeny prachy :)

    OdpovědětVymazat
  2. Díky za "tip". Mě bylo hned jasné, že si je ani nemám dávat. :D Jak jsou velký? Jako býval Chicken Wrap?

    OdpovědětVymazat
  3. velikost me prave docela prekvapila, ale ta napln zacina az nekde od pulky :D vubec ne, jak to ukazuje na obrazcich. Jj, velikosti to odpovida Twisteru nebo Chicken Wrapu (kterej byl proti tomu vybornej)

    OdpovědětVymazat