pátek 28. ledna 2011

Fastfoody v Barceloně 2010

Já vím, sliboval jsem je už loni, ale co naplat. Nicméně, přestože jde o fotky ze začátku září 2010, rád bych se s nimi konečně podělil. Třeba vás inspirují, až se sami někdy vydáte do katalánské Barcelony a budete toužit po něčem rychlém. ;)

Burger King

Pamatujete na předloňskou recenzi barcelonského Quicku? Jsem rád, že jsem jej tehdy mohl otestovat. O rok později už z něj je totiž... Burger King. Těžko říct, proč se francouzskému gigantovi nepovedl vstup na trh. Konkurence se ovšem rychle chopila příležitosti a předělala prostor k obrazu svému. Pozitivných stránek je naštěstí několik. Tak zaprvé, je to Burger King, a ne třeba McDonald's. Za druhé, design je moderní a povedený. No a za třetí, je to asi nejlevnější BK v Barceloně (a to je jeden blok od centra) a dá se zde neomezeně točit pití (což není zdaleka ve všech španělských BK). Nemůžete mi tedy mít za zlé, že sem nakonec skončil zde, dal si oblíbený Steakhouse a čepoval Nestea/Fantu Lemon do aleluja, místo toho abych otestoval nějakou z bageterií (viz níže).
Dunkin' Coffee

Určitě znáte Dunkin' Donuts, Dunkin' Coffee je úplně to samé, akorát se ve Španělsku musí kvůli nějakým právním tahanicím jmenovat trošku jinak. Nabídka lákavých donutů a káv je široká, ceny infarktové (tuším €1,40 za jeden donut). Také předloni jsem tento Dunkin' navštívil a i pár donutů ochutnal, tentokrát jen pár fotek pro chuť. :)Bagetárny

Bagetárny, či chcete-li bageterie, jsou v Barceloně zdá se hodně oblíbené. Bocatta a Pans & Company mají po městě hned několik poboček. Původně jsem chtěl otestovat, jenže... nějak to nevyšlo. Přeci jen má člověk na jeden den jenom omezené místo v žaludku. Zajímavý je podnik Big Bite, jakýsi místní klon Subway. No a nechybí samozřejmě ani Subway originál.

Rychlé odbavení u McDonald's

Hladových turistů v McDonaldu na La Rambla může být v létě v době oběda opravdu hodně, a tak se mu šiknout tento rychloodbavovací stojan. Objednáte skrze obrazovku, zaplatíte penězi či kartou a pak už si jen dojdete jídlo vyzvednout. Jak vidíte z fotky, u stojanu prázdno, všichni stáli fronty ke klasickým pokladnám.

Žádné komentáře:

Okomentovat