středa 13. července 2011

Recenze: Brazer sendvič a Brazer Twister z KFC

Pokud byste náhodou v KFC hledali něco zdravějšího než slavné plukovníkovo smažené kuřátko (a upřímně netuším, proč byste to dělali), určitě by váš zrak padl na novou grilovanou řadu Brazer. Grilované prsíčko strčené do ciabatty (Brazer sendvič), do tortilly (Brazer Twister) anebo do salátu (Brazer salát). Na promofotkách samozřejmě lákavé a s kupónem na 1+1 ještě více.

Brazer Sendvič
U sendviče mě překvapilo, že ciabatta není úplně rozpůlená, jak naznačují promofotky, ale jen nakrojená, takže z ní poměrně velké kuřecí prsíčko značně vyčuhuje, čímž se trochu snižuje manipulovatelnost. Navíc jelikož není kuře vyplivnuté z lisovače do tvaru přesně sedícího na ciabattu, počítejte s jeho nepravidelným tvarem. Na začátku a na konci prostě koušete jenom housku. Jinak ale chuťově vcelku povedené. Pepřová omáčka značně kořeněná a možná bych ji klidně vyměnil za klasickou majonézu. Ale jinak dobrý přírůstek do nabídky.


Brazer Twister
Twister už mě tolik nenadchnul. V tortille se grilované kuře ztrácí, chybí také sýr a při každém soustu jsem marně pátral po té obvyklé jemně pálivě pikantní chuť smaženého stripsu, který do Twistera nerozlučně patří. Takže v tomto případě zklamání. Salát jsem neměl, takže nemohu soudit, ale ono celkově saláty ve fast-foodu... ehm.

1 komentář:

  1. tak já jen dodám, že sice saláty ve fastfoodu ehm, ale na druhou stranu z těch tří variant je právě salát to, kam brazer sedí uplně nejlíp. fakt.

    OdpovědětVymazat