neděle 30. prosince 2012

Vaše nejlepší "fast food" v roce 2012

Konec roku je zde, ideální čas pro sestavování žebříčků toho "nej", "nej" a "nej" jídla uplynulých měsíců. Takže stejně jako před dvěma lety (loni jsem to nějak opomněl), se vás ptám: na čem jste si letos (nejen) ve fast foodech nejvíce pochutnali?

"Nejen" je zmiňováno schválně. Nemusí to nutně být to nejlepší z akční nabídky McDonaldu, pochlubte se klidně tím, že jste letos jedli nejlepší burger v jedné z nových burgráren, že tady v tom vietnamském bistru vaří nejlepší Pho, anebo představte támhleten stánek, kde dávají dokupy to nejlepší burrito. Ať je to cokoliv a je to alespoň trochu "fast", sem s tím!


Za sebe bych vypíchnul několik věcí. V kategorii toho nejtradičnějšího fast foodu to pro mě vyhrává jednoznačně "Mini Twister". Twister je geniální sám o sobě již několik desetiletí, ale jeho minivarianta za minicenu 20 Kč dovádí tuhle dobrotu k dokonalosti i pro každého strýčka skrblíka. Dále pak udělám drobnou reklamu The Tavern, jejichž burgery jsou pro mě aktuálně těmi, se kterými se poměřují všichni ostatní (a Blue Smoke je vážně geniální). Uvidíme, jestli s touto nastavenou laťkou něco udělá budoucí první návštěva Moodu anebo opětovné nakouknutí do Dishe. V kategorii dezertů u mě již několik let zůstává nepřekonán klasický Cheesecake z Bohemia Bagelu. O dalších mňankách se v průběhu roku chlubím na Twitteru, takže kdo nesleduje, nebojte se přidat.

A teď vy!

20 komentářů:

 1. Nejvíce pochutnal: McD's Swiss King.
  Největší zklamání: Prague Burger Fest 2012

  OdpovědětVymazat
 2. jednoznačně Yes Burger a jejich burgery Kill Bill a Yes Burger

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujeme za Vaše ocenění!
   Mnoho úspěchů v roce 2013
   přeje
   Yes Burger

   Vymazat
 3. Pro mě je top junk: J.D. Ribs a J.D. Burger v T.G.I. a největší slabota byl den starej BK cheeseburger co sem našel v brašně po nočnim tahu a hlad mě donutil ho sníst.

  OdpovědětVymazat
 4. U mě vede pořád McDonald's se Swiss Kingem. A nejpříjemnější překvapení letos byla asi pizza od Pizza Mizza.

  OdpovědětVymazat
 5. Letos to byla na domácí scéně celkem nuda, navíc jsem z racionálních důvodů konzumaci FF omezil, každopádně včera v Praze na Příkopech jsem prve ochutnal v tom novém stánku jakéhosi německo-tureckého řetězce halal dönner kebab a musím říct, že kurwa, to jest bardzo dobre.

  Navíc tam mají (oproti jiným kebabům např. v holešovické tržnici) výrazně hygieničtější podmínky. Všechno v gastronádobách atd. Takže poslední den v roce jsem uznal kebab z Příkopů za nej fastfood 2012.

  OdpovědětVymazat
 6. Já hlasuju pro hovězí Yufku od Arslana

  OdpovědětVymazat
 7. v létě jsem byl v Táboře na náměstí, podnik se jmenoval (pokud se šeredně nepletu) Kafe Bar Havana, a měli tam dobrý burger a vynikající houbový krém..z fastfoodů jinak vede Mc Donald's se svým Swiss Kingem :)

  OdpovědětVymazat
 8. Za burgery vede Blackdog Cantina, z kebabů u mě zas Can Bey v Ječné ulici v Praze :-)

  OdpovědětVymazat
 9. připojuji se s Blagdogem a pořád chodím tišit polední hlad do řeckého bistra na Míráku. kuk sem http://czechrestaurant.blogspot.cz/2012/09/quick-recke-bistro-olympos.html kuře s rýží se pro mě stává závislostí a ještě patatas v Boulevardu.

  OdpovědětVymazat
 10. Díky za vaše dosavadní příspěvky a tipy! Některé podniky jsem zařadil do svého hledáčku. Na pořádný kebab mám už hodně dlouho chuť. :)

  OdpovědětVymazat
 11. Luckapucka: Tohle řecké bistro si všichni pochvalují, jaký to není mazec, ale z těch fotek to příliš lákavě nevypadá. Takové až moc rustikální

  OdpovědětVymazat
 12. luckapecka: moc by me zajimalo, jak moc vyžraná si, kdyz se takhle pravidelne stravujes.

  pro me nejlepsi KFC s pocketem a Mekac s big classic cheese

  OdpovědětVymazat
 13. Pro mě zůstává stálicí SteakHouse v BK a tu největší radost mi v BK udelali až letos když jsem v paladiu zjistil ze přešli na Pepsi ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu? A nevíte náhodou, jak v ostatních pobočkách? Podivný krok...

   Vymazat
  2. Chodím denně pražským wilsoňákem a tam mají v BK pořád CocaColu, ale ten je Autogrillu. Tuším že by to mohlo být tedy provozovatelem. AmRest provozuje u nás většinu BK i KFC a sjednocení stejného dodavatele nápojů bude asi výhodné? V Palladiu majív BK tedy také "bezedné kelímky" a protože nás to (velmi mile) překvapilo optali jsme se na změnu personálu a podle nich "všude". Je otázkou jaký mají rozhled. Já zatím letos jinde nebyl. Stránka http://www.myburgerking.cz/shop/napoje/chlazene-napoje/ je stále beze změn.

   Vymazat
 14. Big Zee Atak Burger z Bejzmentu - nejlepsi a Burger fest na Brevnove asi nejhorsi


  OdpovědětVymazat
 15. Tak jsem chtěl v KFC ochutnat minitwister, ale za 35 mě přešla chuť :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bez dotované ceny už to jaksi není ono. Pokud máte kartu ISIC, tak 2x Twister za 110 Kč je přijatelnou alternativou.

   Vymazat
 16. Jako každý rok je pro mě nejlepší Mekáč ale také se mi líbí stánky na ulici které prodávají hambáče,parky v rohlíku atd... Ty to umějí taky dobře :-).

  OdpovědětVymazat