pátek 10. května 2013

Recenze: Snídaňový Bagel z KFC

Novou a velice zajímavou snídaňovou nabídku, kterou zatím KFC testuje jen na pobočce na Vítězném náměstí v Praze, jsem již popisoval v tomto článku, kde nechybí dojmy z prvních dvou vyzkoušených novinek - ranního Twistera a Fullera. Zatímco první naprosto nadchnul, ten druhý spíše zklamal, a tak jsem byl o to více zvědavý, kam se zařadí třetí velký sendvič z nabídky - Bagel.

Bagel a.m. (69 Kč, s kávou 79 Kč) se skládá ze stejnojmenného druhu kulatého díratého pečiva, obligátní vaječné omelety, jednoho stripsu, slaniny, rajčat a majonézy. Dobrá kombinace surovin, porce slušná, takže co by se mohlo pokazit? Nějakou dobu mi to nechtělo dojít, ale jak jsem se sendvičem prokousával, konečně mě to trklo. Ten zatracený bagel strašně leze do zubů! Sice teplý, od pohledu i nějak otoustovaný a chuťově v pořádku, ale stylem hodně měkká hmota. A ta hmota mi zkrátka lezla do každé mezizubní skulinky, kterou našla. To se mi u jídla úplně běžně nestává... Dalším nedostatkem byla slanina, která byla v tomto případě spíše šunkovitá než dokřupava opečená.


Celkově Bagel nechutná špatně a kuřecí strips (který byl slušně velký) stále v každém případě překonává kuřecí klobásky, ale moje doporučení se nemění - Twister a.m. zůstává nepřekonán. Za stejnou cenu ještě více muziky (o strips a salát víc) a ve vyladěné tortille.

2 komentáře:

  1. kf c slaninu u nás neumí to je známá věc. a přitom stačí opéct. umí tím zabít spoustu dobrých sendvičů.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Neřekl bych přímo, že jí neumí, spíše je neuvěřitelně nekonzistentní. Minulý týden v ranním Twisteru byla krásně vypečená...

      Vymazat